Kontakt  //  Jesteśmy do Państwa dyspozycji...

Kontakt

Jeśli chcesz złożyć zapytanie, skorzystaj z formularza poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce. Dziękuję.



Adresat:

Biuro zarządu Dział Techniczny Dział Handlowy

Imię i Nazwisko:
E-Mail:
 

ANTIGU biuro sprzedaży i magazyn:

Biuro sprzedaży

Adres: ul. Nowogrodzka 50 lok. 515 00-695 Warszawa

Magazyn

Adres: Morzywół 40 26-225 Gowarczów


Biuro :

tel: 41 24 13 410 prana@pranapack.pl

Branża opakowaniowa:

Piotr Ryszawy tel: 668 296 406 p.ryszawy@pranapack.pl

Marcin Dudzik tel: 534 788 777 m.dudzik@pranapack.pl

Michał Duliński tel: 792 225 551 m.dulinski@pranapack.pl

Piotr Kowalski tel: 725 301 725 p.kowalski@pranapack.pl

Sebastian Swat tel: 664 927 627 s.swat@pranapack.pl

Pozostale produkty:


Piotrz Supierz tel: 664 927 627 p.supierz@pranapack.pl

Paweł Ostatek tel: 79 1111 317 p.ostatek@pranapack.pl



Końskie, Armii krajowej 5

PRANA-PACK ul. Nowogrodzka 50 lok. 515, 00-695 Warszawa www.pranapack.pl
Pranapack - program regionalny